Witaj, nie jesteś zalogowany :

Twój koszyk jest pusty

INFOLINIA

+48 600 543 185

FOR LIFE! SKLEP ŻEGLARSKI

BESTO

Ponad osiemdziesiąt lat doświadczenia i praktyki w produkcji sprzetu ratującego ludzkie życie w sektorze sportów wodnych oraz sektorze morskim.

Entuzjaści sportów wodnych, dbający o własne bezpieczeństwo wybierają kamizelki ratunkowe i asekuracyjne firmy Besto.
Besto od lat jest liderem na rynku dzięki ciągłej pracy nad udoskonaleniem wysokiej jakości kamizelek, optymalnie dopasowanych do ciała. Wszystkie kamizelki Besto odpowiadają normom europejskim oraz posiadają atesty CE (Certyfikatu Europejskiego). Dzięki technologii produkcji zgodnej z dyrektywą Komisji Europejskiej 96/98 oraz zastosowaniu najlepszych materiałów produkty Besto spełniają najwyższe standardy jakości. Niezależnie od wewnetrznej finalnej kontroli co roku sam produkt jak i cały dział kontroli jakości Besto są testowane przez niezależną instytucje Biuro Veritas. W efekcie tych działan Besto oferuje bardzo szeroki wybór bezpiecznych, wygodnych, atrakcyjnych modeli kamizelek, odpowiednich dla całej rodziny.

Z kamizelkami Besto Ty i Twoja rodzina z pewnością będziecie dobrze przygotowani na nieprzewidywalne zdarzenia w wodzie.

Kamizelki ratunkowe i kamizelki asekuracyjne Besto zostały zaaprobowane przez nastepujące akredytowane instytucje:

TNO Holland Laboratorium Testowe w Fleetwood, Wielka Brytania Nederlandse Scheepvaart Inspectie (Holenderski Inspektorat Morski) Biuro Veritas Rotterdam / Paryż

Besto zaopatruje w sprzęt w dwóch podstawowych kategoriach ratowniczych:

Kamizelki asekuracyjne

Osoba nosząca musi być w wystarczająco dobrej kondycji fizycznej i psychicznej by utrzymać prawidłową pozycje w wodzie (drogi oddechowe wolne od dostepu wody).
Innymi słowy osoba nosząca musi być zdolna do podejmowania niezbędnych czynności w sytuacjach alarmowych. Ten typ sprzętu pomaga osobie noszącej utrzymać się w wodzie to nie jest kamizelka ratownicza.

Kamizelki ratunkowe

Kamizelki ratownicze zapewniają przyjęcie przez osobę noszącą odpowiedniej pozycji w wodzie bez konieczności aktywności osoby noszącej nawet w stanie nieprzytomności.
Te kamizelki dostepne są w obu kategoriach nadmuchiwanej i stałej.
Kamizelki ratownicze nadmuchiwane tworzone są na zasadzie rozrzedzającego się gazu.
Kamizelki stale tworzone są za pomocą pianki wypełniającej.

Uwaga:

Termin "kamizelki asekuracyjne" zawsze odnosi sie do "pomocy w utrzymaniu się na wodzie".

 


Szybki kontakt

Besto Poland
ul. Drozdów 23/5, 85-446 Bydgoszcz
Paweł Kwaśniewski tel. kom. +48 600-543-185
Nr Rachunku : 18 1050 1139 1000 0022 9257 2662
Nazwa Banku: ING Bank Śląski S.A.